Udostępnij

O nas

O nas

01

Nasza Historia

Zakład rozpoczął swoją działalność 1 czerwca 1996 roku. Początkowo firma zajmowała się produkcją mebli kuchennych. Następnie zaczęła kompleksowo wyposażać wnętrza w meble wykonywane na indywidualne zamówienie. Zasadnicze zmiany nastąpiły w 2009 roku. Zmieniono wówczas profil działalności z produkcji mebli na stolarkę budowlaną. Specjalizacją firmy stały się drzwi wewnętrzne, a zakład został przeniesiony do nowo powstałej hali produkcyjnej.

Zajmujemy się produkcją najwyższej jakości stolarki drzwiowej na indywidualne zamówienie klienta. Każdy zainteresowany naszymi produktami może liczyć na profesjonalny pomiar i doradztwo, korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia. Wykonujemy usługi głównie na terenie Krakowa oraz południowej Polski. Współpracujemy z architektami wnętrz i realizujemy nawet najbardziej nietypowe projekty.

Proces zamówienia

1

02

Nasze Umiejętności

Zaprzaszamy do współpracy architektów oraz projektantów wnętrz.

Gwarantujemy fachowe wykonanie zleconego prejektu oraz pomoc w uzgodnieniu szczegółów technicznych.

%

Design

%

Architektura

%

Konstruowanie

03

Nasze Drzwi

Drzwi wykonujemy wg naszej sprawdzonej od lat technologii, nie stoimy jednak w miejscu a ciągle staramy się wprowadzać nowe rozwiązania aby klient miał pewność, że produkty które u nas zamówi będą mu służyły długie lata.
Z pewnością można powiedzieć, że do produkcji drzwi używamy najlepszych na rynku materiałów

Drewno

Wyłącznie od sprawdzonych Polskich dostawców

Nasze drewno jest odpowiednio wysezonowane i wysuszone do optymalnej wilgotności potrzebnej do produkcji drzwi wewnętrznych.

– Tworzywa drzewne, najwyższej gęstości w swojej klasie, odpowiednio dobrane do poszczególnych elementów drzwi, dają wysoką izolację akustyczną, cieplną oraz zapewniają również brak możliwości nadmiernego wypaczania się skrzydła lub zmian wymiarowych podczas użytkowania.

Lakiery

Używamy wyłącznie lakierów marki Adler

jako jedna z nielicznych firm na polskim rynku produkujących drzwi używamy wyłącznie lakierów marki Adler. Bezbarwny lakier w piękny sposób wydobywa z drewna jego naturalny lub kolor oraz rysunek drewna a dzięki wysokiej odporności na ścieranie oraz dodatkowym filtrom. UV pozwoli cieszyć się takim wyglądem drewna przez wiele lat. Każde fornir możemy również dowolnie zabarwić bejcami tak aby jak najbardziej dopasować go do naszego wnętrza domu.

Najwyższą jakość lakierów widać również na produktach malowanych lakierami kryjącymi. Różnice w tej jakości widać najbardziej na zwykłych białych drzwiach wykonanych u nas lub zamówionych gdzieś najtańszym kosztem. Niby wzór drzwi ten sam ale różnica ogromna. Każde drzwi możemy wykonać w dowolnym kolorze Ral lub NCS.

Okucia

Korzystamy od lat wyłącznie z zawiasów ukrytych

Używane przez nas zawiasy ukryte są takich marek jak:

  1. Esprit Premium
  2. Koblenz
  3. Simonswerk

oraz zamków magnetycznych:

  1. Bonaiti

które oprócz eleganckiego wyglądu zapewniają praktycznie kompletny brak awaryjności.

04

Opinie

05

Nasi Partnerzy

LineaCali

Klamki do drzwi

Enger

Klamki do drzwi Aprile, Tupai, Sterk itd.

Filipiak

Okleiny oraz tarcica egzotyczna, płyty stolarskie

Adler

Lakiery

VDS

Estetyczne akcesoria do stolarki otworowej

Okucia

Najlepsze okucia do drzwi